T550HVN03.0 CELL

| Panel Modeli | T550HVN03.0 CELL |
|---|---|
| Panel Markası | AUO |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| T550HVN03.0 CELL Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktif Alan | 1209.6×680.4 mm |
| Anahat | 1219.6×692.9 mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrast Oranı | 4000:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Tepki Süresi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
LCDs-Screen.com AUO T550HVN03.0 CELL'in özel stoklama distribütörüdür.
AUO T550HVN03.0 CELL yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AUO T550HVN03.0 CELL pdf veri sayfası için ya da AUO T550HVN03.0 CELL ya da diğer AUO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com T550HVN03.0 CELL distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
AUO T550HVN03.0 CELL yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
AUO T550HVN03.0 CELL pdf veri sayfası için ya da AUO T550HVN03.0 CELL ya da diğer AUO LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com T550HVN03.0 CELL distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"T550HVN03.0 CELL" için ilgili anahtar kelimeler
- AUO T550HVN03.0 CELL
- T550HVN03.0 CELL veri sayfası
- T550HVN03.0 CELL resmi
- T550HVN03.0 CELL fiyatı
- T550HVN03.0 CELL distribütörü

